Szukaj
Bądź na bierząco
Zapisz się do newslettera. Otrzymasz ciekawe wskazówki na temat zabezpieczenia antypoślizgowego. Nowości i wydarzenia. Przedstawimy Ci różne wartościowe produkty.
Loading

„STOP it”

to skuteczne zabezpieczenie antypoślizgowe. Został zrobiony z myślą o małych powierzchniach. Stosując pakiet „STOP it”, możecie Państwo samodzielnie zadbać o bezpieczeństwo antypoślizgowe w łazience, w wannie czy brodziku prysznicowym, na terenie sauny, w pralni, na schodach, koło basenu, na tarasie, w kuchni, po prostu wszędzie tam gdzie istnieje niebezpieczeństwo poślizgu.

Na przykład posiadacie Państwo śliskie schody wewnątrz budynku, „Stop it” nadaje się wspaniale do tego aby uchronić domowników przed poślizgnięciem na nich.

„STOP it”

trzyma się prawie na wszystkich powierzchniach takich jak: drewno, PVC, granit, marmur, stal, kamień, tworzywo sztuczne, metal, emalia, acryl, itd. Ten produkt – „zrób to sam” może być zastosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. To pokrycie antypoślizgowe, może zostać wykonane przez każdego bez żadnych specjalnych umiejętności.

STOP it, zabezpieczenie antypoślizgowe.
Przy stosowaniu na zewnątrz, aby zabezpieczyć pokrycie „STOP it” przed podchodzeniem wilgoci, konieczne jest uprzednie zabezpieczenie powierzchni stosując podkład gruntowy Giorgin®.

Pokrycie antypoślizgowe „STOP it” jest przezroczyste i błyszczące. Struktura i wzornictwo powierzchni, na którą nałożone zostało zabezpieczenie, zostaje w pełni zachowane.

Zabezpieczenia antypoślizgowego „STOP it” w ogóle nie trzyma się woda. „STOP it” jest całkowicie wolny od rozpuszczalników i bazuje na wodzie. Zabezpieczenie antypoślizgowe „STOP it” można wykonać w 5 minut, a zabezpieczona powierzchnia po max. 12 godzinach może być w pełni używana.

Zawartość opakowania wystarcza na pokrycie około 2m2.