Szukaj
Bądź na bierząco
Zapisz się do newslettera. Otrzymasz ciekawe wskazówki na temat zabezpieczenia antypoślizgowego. Nowości i wydarzenia. Przedstawimy Ci różne wartościowe produkty.
Loading

Usługi zabezpieczenia antypoślizgowego

Zastosowanie antypoślizgowego zabezpieczenia chemicznego Giorgin®

Kamienie i kafle mają wiele zalet, wizualnych i funkcjonalnych (przede wszystkim są łatwe w pielęgnacji, także przy wysokich wymaganiach higienicznych). Ale stanowią także niebezpieczeństwo – niebezpieczeństwo poślizgu!

Niektóre powierzchnie nawet w stanie suchym oferują małe bezpieczeństwo stąpania. Ryzyko poślizgu wzrasta wielokrotnie, gdy powierzchnie są mokre lub bezpośrednio po czyszczeniu.

Tutaj prawdziwą pomocą są zabezpieczenia antypoślizgowe Giorgin®.

Zabezpieczenia antypoślizgowe Giorgin® z ogromną skutecznością można stosować na wszystkich kwarcowych powierzchniach (np. płytki ceramiczne z glazurą lub bez, granit, marmur, terrazzo sztuczny kamień, beton, magnesit) jak i na wszystkich powierzchniach z glazurą.

Śliskie schody należą do przeszłości. Trzeba tylko o to zadbać. Schody antypoślizgowe można otrzymać bardzo łatwo stosując systemy antypoślizgowe Giorgin.

Giorgin® – zabezpieczenia antypoślizgowe powoduje chemiczną reakcję z kwarcem i silikatem zawartym w materiale powierzchni. Przy czym powstają mikroskopijnie małe w formie talerza pory, które jak miniaturowe przyssawki trzymają Państwa buty czy bose nogi, w ten sposób zapobiegając poślizgnięciu. Oto „tajemnica” bezpiecznego stąpania Giorgin®.

Zabezpieczenia antypoślizgowe Giorgin® nie zostawiają żadnych szkodliwych pozostałości. Po dokonaniu neutralizacji podłoga może być bez żadnych ograniczeń od razu oddana do użytku. Ponieważ nie powstają żadne nierówności na powierzchni można ją bezproblemowo czyścić i sprzątać.

Jeszcze jeden plus: optyczny wygląd podłogi zostaje prawie kompletnie zachowany.

Niezobowiązująca oferta na wykonanie zabezpieczenia.

Zastosowanie antypoślizgowego pokrycia Giorgin®

Niebezpieczeństwo poślizgu istnieje nie tylko na kamiennej czy wykafelkowanej podłodze, a także na materiałach takich jak tworzywo sztuczne, szkło, PVC, linoleum, wylewki przemysłowe, parkiety itp. W praktyce okazało się, że ogólnodostępne środki jak emulsje czy woski, nakładane podczas mycia, nie zapewniają na dłuższy okres pewności chodzenia.

Również w tych przypadkach przychodzi z pomocą pokrycie anty-poślizgowe Giorgin®.

Giorgin® antypoślizgowe pokrycie z efektem „hamowania” jest nowym rozwiązaniem, które nakładane jest w technice walcowej. Podczas nakładania powstaje cieniutka powłoka z malutkimi wybrzuszeniami, których zadaniem jest utrzymać konieczny kontakt nogi z podłogą. Pokrycie to nie ma wpływu na wygląd podłogi . Struktura zostaje strukturą, wzornictwo zostaje wzorem. Piękno Państwa podłóg zostaje zachowane.

Niezobowiązująca oferta na wykonanie zabezpieczenia antypoślizgowego.