Szukaj
Bądź na bierząco
Zapisz się do newslettera. Otrzymasz ciekawe wskazówki na temat zabezpieczenia antypoślizgowego. Nowości i wydarzenia. Przedstawimy Ci różne wartościowe produkty.
Loading

Powłoka antypoślizgowa „STOP it 2” jest pokryciem przeznaczonym do powierzchni o zwiększonym natężeniu ruchu.

W produkcie „STOP it 2” stworzyliśmy pokrycie antypoślizgowe, którym można zabezpieczyć przeróżne powierzchnie podłogowe jak linoleum, PVC, płytki z tworzywa sztucznego oraz wiele innych. „STOP it 2” trzyma się na prawie wszystkich powierzchniach. Jest to elastyczna powłoka antypoślizgowa, która nie pęka ani się nie kruszy.

Pokrycie antypoślizgowe „STOP it 2”

znajduje zastosowanie np. w domach starców, szpitalach, hotelach, basenach, kąpieliskach, pasażach handlowych, terenach przemysłowych oraz wielu innych. Po wyschnięciu, powstaje elastyczna powłoka. Powłoka ta nie jest tak szorstka jak papier ścierny czy posypka korundowa. Jednak bardzo skutecznie zapobiega poślizgom. Granulat antypoślizgowy jest przezroczysty, co powoduje, że optyka powierzchni zostaje niemalże nie zmieniona.

Ostatnio zabezpieczenie to zostało zastosowane na panelach podłogowych, które były bardzo śliskie. W urzędzie wykonano renowacje podłóg i panele, których użyto (pasowały kolorystycznie do wystroju biur i mebli) powodowały wypadki poślizgu. W przemyślany sposób stworzono mapę newralgicznych powierzchni. Zastosowana powłoka antypoślizgowa STOP it 2, skutecznie wyeliminowała przypadki poślizgnięć.

Pokrycie „STOP it 2” jest przezroczyste i błyszczące. Optyka pokrytych powierzchni zostaje zachowana.

Zabezpieczenie antypoślizgowe „STOP it 2” dla zastosowania na dużych powierzchniach możemy według życzenia zafarbować (lista kolorów RAL).

powłoka antypoślizgowa STOP it 2

powłoka antypoślizgowa STOP it 2

Jesteśmy w stanie, wszystkie powierzchnie podłogowe zabezpieczyć antypoślizgowo.

Oczywiście możecie Państwo po odpowiednim przeszkoleniu, wszystkie produkty do samodzielnego użytku u nas zakupić.

„STOP it 2” jest lakierem epoksydowym, z 2 komponentów na bazie wodnej. Minimalna ilość odbioru to 13 kg mieszanki + specjalnej struktury antypoślizgowej.