Szukaj
Bądź na bierząco
Zapisz się do newslettera. Otrzymasz ciekawe wskazówki na temat zabezpieczenia antypoślizgowego. Nowości i wydarzenia. Przedstawimy Ci różne wartościowe produkty.
Loading

śliskie schody

Czym jest zabezpieczenie antypoślizgowe STOP it

„STOP it”

to skuteczne zabezpieczenie antypoślizgowe. Został zrobiony z myślą o małych powierzchniach. Stosując pakiet „STOP it”, możecie Państwo samodzielnie zadbać o bezpieczeństwo antypoślizgowe w łazience, w wannie czy brodziku prysznicowym, na terenie sauny, w pralni, na schodach, koło basenu, na tarasie, w kuchni, po prostu wszędzie tam gdzie istnieje niebezpieczeństwo poślizgu.

Na przykład posiadacie Państwo śliskie schody wewnątrz budynku, „Stop it” nadaje się wspaniale do tego aby uchronić domowników przed poślizgnięciem na nich. Continue reading

Zabezpieczenie antypoślizgowe Giorgin®

Zabezpieczenie antypoślizgowe Giorgin, znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie mamy do czynienia ze śliskimi, mokrymi i gładkimi podłogami!
Mokre, dodatkowo niezabezpieczone powierzchnie (mimo to, że posiadają atesty antypoślizgowe) są zawsze bardziej zagrożone niebezpieczeństwem poślizgu. Continue reading